Konkursy i zawody sportowe Konkursy przedmiotowe/interdyscyplinarne

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Laureatami konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015 zostali:

Beata Kęszczyk (6e) - z języka polskiego

Maciej Goździcki (6d) - z języka polskiego

Mateusz Klepacki (6b) - z matematyki

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Laureatami konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014 zostali:

Adam Gabryelów (6d) - z matematyki i przyrody

Oliwia Bielinis (6c) - z języka polskiego

Mateusz Klepacki (5b) - z matematyki

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Laureatem konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013 została:

Izabela Herberg (6b) - z matematyki

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Laureatami konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012 zostali:

Agata Hyży - z języka polskiego

Pola Ostałowska - z przyrody

 

Wyniki etapu szkolnego:

 

KONKURS PRZYRODNICZY:

Nazwisko i imię

Liczba punktów

Procent

Miejsce

Ostałowska Pola

30

100%

I

Kiona Julia

29

96%

II

Zborowska Martyna

28

93%

III

Gabryelów Zofia

26

86%

IV

Grabowska Aleksandra

25

83%

V

Ratajczyk Aleksandra

25

83%

V

Burdziak Piotr

25

83%

V

Szeligiewicz Michał

24

80%

VI

Kiliński Sebastian

23

76%

VII

Barczycki Michał

23

76%

VII

Dreczkowski Jan

22

73%

VIII

Hyży Agata

22

73%

VIII

Klepacka Weronika

21

70%

IX

Krahel Maciej

20

66%

X

Stadler Inez

17

56%

XI

Czerniawska Gabriela

16

53%

XII

Bartosik Aleksandra

15

50%

XIII

 

 

KONKURS HISTORYCZNY:

Nazwisko i imię

Liczba punktów

Procent

Miejsce

Aleksandra Grabowska

43

86%

I

Oliwia Naumowicz

43

86%

I

Aleksandra Gawryłkowicz

43

86%

I

Pola Ostałowska

43

86%

I

Julia Kiona

43

86%

I

Kacper Sałatka

41

82%

II

Sebastian Kiliński

37

74%

III

Michał Szeligiewicz

36

72%

IV

Michał Sidor

35

70%

V

Weronika Klepacka

34

68%

VI

Jan Dreczkowski

33

66%

VII

Maciej Krahel

32

64%

VIII

Martyna Zborowska

27

54%

IX

Zofia Gabryelów

22

44%

X

Izabela Herberg

20

40%

XI

Weronika Wawer

19

38%

XII

Gabriela Sulej

19

38%

XII

Mateusz Goździcki

19

38%

XII

Monika Romanowska

16

32%

XIII

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY:

Nazwisko i imię

Liczba punktów

Procent

Miejsce

Hyży Agata

23

92%

I

Ostałowska Pola

23

92%

I

Gabryelów Zofia

22

88%

II

Grabowska Aleksandra

22

88%

II

Klepacka Weronika

22

88%

II

Zborowska Martyna

22

88%

II

Herberg Izabela

21

84%

III

Kiliński Sebastian

21

84%

III

Kozłowski Mateusz

21

84%

III

Jewstrat Kacper

20

80%

IV

Krahel Maciej

20

80%

IV

Łabuda Michał

20

80%

IV

Łęszczak Marcin

20

80%

IV

Szeligiewicz Michał

20

80%

IV

Gołębiowski Olaf

18

72%

V

Woźniak Arkadiusz

18

72%

V

Burdziak Piotr

17

68%

VI

Kaźmierska Klaudia

17

68%

VI

Jaworowska Kamila

16

64%

VII

Napieralska Maria

15

60%

VIII

Omes Dagmara

14

56%

IX

Urbaniak Natalia

14

56%

IX

Hała Karolina

14

56%

IX

Blumowski Dawid

13

52%

X

Świderska Daria

13

52%

X

Tatała Jakub

13

52%

X

Krawczyk Patrycja

13

52%

X

Sulej Gabriela

13

52%

X

Szwagierczak Aleksandra

13

52%

X

Ceglarz Aleksandra

12

48%

XI

Sidor Michał

12

48%

XI

Majcher Marceli

12

48%

XI

Gawryłkowicz Aleksandra

11

44%

XII

Naumowicz Oliwia

11

44%

XII

Wawer Weronika

11

44%

XII

Król Wiktoria

10

40%

XIII

Ryba Wiktoria

10

40%

XIII

Ryngwelska Paulina

10

40%

XIII

Graczyk Beata

10

40%

XIII

Harazińska Wiktoria

9

36%

XIV

Pieczonka Mateusz

9

36%

XIV

Gruszczyński Tomasz

8

32%

XV

Tarkowski Norbert

8

32%

XV

Jurewicz Anna

8

32%

XV

Słupek Julian

8

32%

XV

Świderski Erwin

8

32%

XV

Fedoruk Kacper

7

28%

XVI

Krzemińska Karolina

6

24%

XVII

Waszkiewicz Gloria

6

24%

XVII

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2009/2010



KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
 

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Pkt

%

Miejsce

1

Gzyl Maria

5b

24

80

I

2

Grzelak Damian

6d

24

80

I

3

Radziejewski Mateusz

6a

24

80

I

4

Ostałowska Pola

4a

16

53,(3)

IV

5

Leśniak Joanna

6a

15

50

V

6

Dziubek Maciej

6e

15

50

V

7

Borysiuk Natalia

5b

13

43,(3)

VII

8

Cybulska Sandra

6b

13

43,(3)

VII

9

Świrepo Antoni

6e

13

43,(3)

VII

10

Drączkowski Bartosz

6a

12

40

X

11

Sobczak Kinga

5b

11

36,(6)

XI

12

Czopur Maja

6d

11

36,(6)

XI

13

Hyży Agata

4e

10

33,(3)

XIII

14

Krahel Maciej

4d

10

33,(3)

XIII

15

Klepacka Weronika

4b

9

30

XV

16

Kąkol Kacper

6c

9

30

XV

17

Misiaszek Natalia

5b

8

26,(6)

XVII

18

Popielarska Małgorzata

5a

7

23,(3)

XVIII

19

Popis Jan

6d

7

23,(3)

XVIII


Osoby "wytłuszczone" zakwalifikowały się do etapu rejonowego, który odbędzie się 6 lutego 2010 r.
 

 


KONKURS HUMANISTYCZNY

 

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Pkt

%

Miejsce

1

Szylak Igor

VI

31

86,1

1

2

Leśniak Joanna

VI

30

83,3

2

3

Radziejewski Mateusz

VI

29

80,5

3

4

Drączkowski Bartosz

VI

25

69,4

4

5

Ostałowska Pola

IV

23

63,8

5

6

Gzyl Maria

V

22

61,1

6

7

Runce Karolina

VI

20

55,5

7

8

Strzelczyk Damian

VI

20

55,5

8

9

Kierus Kamil

VI

19

52,7

9

10

Grzelak Damian

VI

18

50

10

11

Podolańczuk Agata

VI

15

41,6

11

12

Kaczmarek Sandra

VI

13

36,1

12

 

 

 

 

Osoby "wytłuszczone" zakwalifikowały się do etapu rejonowego.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

 

Wyniki konkursu humanistycznego na szczeblu szkolnym wyglądają następująco:

1. Turek Jacek                   - 28p.
2. Abramczyk Lidia            - 25p.
3. Kononowicz Alicja         - 25p.
4. Pawlak Marta                - 25p.
5. Cziszewska Dominika   - 23p.
6. Wisłocka Monika           - 23p.
7. Lauter Wiktor               - 17p.

Maksymalna liczba punktów do zdobycia to 32.
Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń klasy VIb Jacek Turek.


Wyniki konkursu matematyczno-przyrodniczego:

 

Lp Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Pkt

%

Miejsce

1 Lauter Wiktor

6d

20

80

I

2 Turek Jacek

6b

20

80

I

3 Pawlak Marta

6b

20

80

I

4 Mioduch Izabela

6d

13

52

II

5 Ciszewska Dominika

6d

13

52

II

6 Kononowicz Alicja

6d

12

48

III

7 Grabowski Kamil

6f

12

48

III

8 Baumbach Karolina

6d

11

44

IV

9 Głowiak Dawid

6a

11

44

IV

10 Szczepaniak Miłosz

6b

11

44

IV

11 Jankowski Mikołaj

6a

10

40

V

12 Wieczorek Marek

4e

9

36

VI

13 Popis Jan

5d

8

32

VII

14 Wołkowicz Karol

5c

8

32

VII

15 Runce Karolina

5d

7

28

VIII

16 Dobrowolska Zofia

5d

7

28

VIII

17 Czopur Maja

5d

7

28

VIII

18 Kłodawski Kacper

5d

4

16

IX

19 Wodzisławski Marcin

4e

3

12

X

 

100 rocznica odzyskania niepodległości!100 rocznica odzyskania niepodległości!

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich
    ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 31
    66-500 Strzelce Krajeńskie

  • (95) 7632962
    pspstrzelce@o2.pl

Galeria zdjęć