• Powiatowy Turniej Unihokeja

• Dnia 06 listopada w naszej szkole, odbył się Powiatowy Turniej w Unihokeja w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży kategoria Igrzyska Dzieci. W turnieju wzięło udział 6 szkół. Mecze były bardzo zacięte.

Przedstawiamy klasyfikację końcową :

Kategoria dziewcząt:

1 miejsce SP Ogardy, 2 miejsce SP Bobrówku , 3 miejsce SP nr 2 Drezdenko, 4 miejsce SP nr 1 Strzelce Kraj. , 5 miejsce SP nr 2 Strzelce Kraj. 6 miejsce GZS Dobiegniew.

Kategoria chłopców:

1 miejsce SP nr 1 Strzelce Krajeńskie, 2 miejsce SP nr 2 Drezdenko, 3 miejsce GZS Dobiegniew, 4 miejsce SP Bobrówko, 5 miejsce SP nr 2 Strzelce Krajeńskie, 6 miejsce SP Ogardy.

W zespołach ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Krajeńskich udział wzięli następujący uczniowie : Ostapiuk Ksawery, Wychowałek Oskar, Stępień Błażej, Kaczmarczyk Karol, Puchała Hubert, Broniarski Szymon, Ferens Roger, Sąsiadek Adam, Kowalewski Miłosz , Nowak Igor. W zespole dziewcząt: Ziółkowska Maja, Kijora Amelia, Klaszczyńska Hanna, Rzepka Lena, Kret Iga, Podolańczuk Hanna, Jakubowska Oliwia.

inf. J. Jastrzębski

• Kolejne klasy odwiedzają wystwę w strzeleckim Spichlerzu

• Dnia 3 listopada kolejne klasy - III A i III C wybrały się do strzeleckiego Spichlerza na oglądanie wystawy pt.: "Sześć kontynentów". Imponujące zdjęcia oraz pamiątki wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczniów

inf. N. Kuszwara

• Konkurs Ortograficzny klas VII i VIII

• Dnia 3 listopada odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie klas siódmych i klasy ósmej walczyli o tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii. Z niecierpliwością czekamy na wyniki...

inf. A. Chmielewska - Majdańska

• Przygotowania do Dnia Niepodległości

• Już za kilka dni obchodzić będziemy jedno z ważniejszych świąt narodowych - Dzień Niepodległości. Nasi uczniowie przygotowują się do Szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej klas IV-VIII oraz Biało-Czerwonego śniadania.

inf. M. Broniarska

• Wystawa "Sześć kontynentów"

• W ubiegłym tygodniu uczniowie klas drugich wybrali się do Spichlerza na wystawę pt. "Sześć kontynentów". Zdjęcia, filmy oraz pamiątki pochodzące z różnych stron świata przywiezione przez strzeleckich podróżników, Państwa Magdalenę i Marka Kionów cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Dziękujemy Pani Agnieszce Lech oraz Panu Janowi Dreczkowskiemu z Punktu Informacji Turystycznej za ciekawe zaprezentowanie wystawy.

inf. M. Klaszczyńska

• Zostań Mikołajem

• Szpital Powiatowy w Drezdenku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji mikołajkowej. Zbieramy artykuły dla wszystkich pacjentów przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Szpitalu w Drezdenku. Dziękujemy za każdy drobny gest i dobre serca.

inf. M. Kołodziej