• Kultury Świata - maski karnawałowe

• Karnawał to czas zabaw, balów, pochodów i maskarad. W tym czasie nie może zabraknąć barwnych masek karnawałowych. Są one idealnym pomysłem na urozmaicenie stroju, świetnym dodatkiem do przebrania na bal. W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,Z kulturą mi do twarzy’’ uczniowie klasy I b zrealizowali moduł IV – Kultury Świata. Poznali historię masek weneckich i dowiedzieli się jak je zrobić. Dzieci samodzielnie pomalowały maski, a następnie według własnego pomysłu ozdobiły cekinami, piórami i koralikami. Uczniom nie zabrakło ciekawych pomysłów, co przyniosło niezwykłe efekty. Było przy tym dużo zabawy i śmiechu. Swoje prace zaprezentują na szkolnym balu karnawałowym, który odbędzie się w czwartek.

inf. E. Partyka

• Lekcje muzyki przy pianinie

• Temat lekcji muzyki: Warsztat muzyczny. Przy pianinie Olgierd Halasz. Aktywna muzycznie klasa 4a. Takie potórki lubimy.!

inf. A. Chmielewska - Majdańska

• Wyjazd integracyjny na kręgle

• Dnia 01.02.2024 r. uczniowie klasy 7c uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym na kręgle. W Kręgielni w Gorzowie Wlkp. miło i aktywnie spędzili popołudnie. Współzawodnictwo na torach wiązało się ze świetną zabawą .

inf. J. Jastrzębski